Kontaktinformasjon

Stilling Navn Telefon E-post Adresse
Daglig leder Guri Drottning Aarnes 904 19 006  daglig.leder@asil.no Idrettsveien 14, 1430 Ås

Hvem er vi

Funksjon Navn Telefon E-post
Daglig leder Guri Drottning Aarnes  904 19 006  daglig.leder@asil.no
Styreleder Eli Katrina Øydvin  957 39 388  eko@nve.no
Nestleder Henrik Solbu  907 60 483  henrik@solbu.org
AU-medlem Egil Prestløkken  905 18 568  egil.prestlokken@nmbu.no
AU-meldem Gro Steine  900 48 811  gro.steine@gmail.com
AU-medlem Marianne Kure (permisjon)  915 45 740  mari-kur@online.no
AU- varamedlem Ivar Maalen  958 87 777  ivar.maalen@nmbu.no
Daglig leder Ås IL Fotball Geir Sneis  993 51 133  post@asfotball.no
Styreleder fotball Helle Hvamstad  913 51 150  Hstad79@hotmail.com
Gruppeleder Basketball Anne Linnestad  959 71 712  annelinnestad@gmail.com
Gruppeleder Friidrett Jo Egil Aalerud  993 16 325  super.jo@online.no
Gruppeleder Friskis og Svettis Gunnhild Baugerød Meldal-Johnsen  926 50 194  gunnhild@meldal-johnsen.no
Gruppeleder Håndball Geir Hudø Jørgensen  400 39 898  geirhjorgensen@gmail.com
Gruppeleder Orientering Eirik Nordhagen  452 83 839  eno@eiriknor.net
Gruppeleder Ski Gustav Vaaje-Kolstad  980 78 650 gustav.vaaje-kolstad@nmbu.no
Gruppeleder Svømming Kristian Munthe  918 81 737  kristianmunthe@me.no
Gruppeleder Trim Tor Husum  913 44 670 tohusum@online.no

Kalender

November
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Aktiviteter

27.11.2019
Idrettsskole for 1.klasse høsten 2019

16:00 - 17:00

Åsgård, Ås stadion

27.11.2019
Idrettsskole for 2. og 3.klasse høsten 2019

17:00 - 18:00

Åsgård, Ås stadion