Resultater fra karusellrenn #2 16/1-2019

Nok et karusellrenn ble gjennomført med god stemning på flott føre.

2019-01-17
gustavvaaje-kolstad62

Med nysnø, nypreppa spor og et par minusgrader lå alt til rette for et nydelig karusellrenn onsdag kveld. Og det be det!

Totalt 69 barn og ungdom gjennomførte rennet. Nedenfor kan dere se de offisielle resultatene .

 

Se bildeserie fra Ås Avis her. Bilde vist i denne nyhetsartikkelen er tatt av Bonsak Hammerås og brukt med tillatelse.

2-6 år 2013-2017

 

 

Nummer

Navn

 

Deltatt

1

Filip Falch

 

Deltatt

4

Ole Kvarme Garder

 

Deltatt

5

Ella Ovidie Ågedal

 

Deltatt

7

Aksel Stokke Meen

 

Deltatt

10

Eline Haugen Seiersten

 

Deltatt

13

Marie Stave Larsen

 

Deltatt

14

Linus Berner

 

Deltatt

17

Kristian Solheim

 

Deltatt

18

Hannie Slang Raddum

 

Deltatt

20

Vilde Storvold

 

Deltatt

21

Julie Maurtvedt

 

Deltatt

22

Anders Randem

 

Deltatt

23

Eirik Randem

 

Deltatt

24

Ida Lilleheier

 

Deltatt

25

Thea Dybdal

 

Deltatt

26

Caroline Krogstad

 

Deltatt

27

Aleksander Haug

 

Deltatt

28

Odin Presvig

 

Deltatt

29

Jonas Waage

 

Deltatt

 

7-10 år 2009-2012

 

 

Nummer

Navn

 

tid

100

Solveig Falch

 

00:10:06

101

Trygve Moe Mælum

 

00:14:59

103

Johannes Gaustad

 

00:14:53

104

Aksel Kongsten Husum

 

00:09:04

107

Sunniva Lieikland

 

00:11:44

108

Anne Blyth Gjerven

 

00:11:41

109

Mathilde Aschehoug

 

00:09:29

110

Hennie Aschehoug

 

00:17:00

111

Henrik Nessa Brean

 

00:10:02

112

Jørgen Nessa Brean

 

00:09:44

113

Lukas Emil Ågedal

 

00:08:41

114

Ingrid Saltveit

 

00:11:29

116

Sigurd Solberg Sandnes

 

00:15:51

117

Dyre Stokke Meen

 

00:07:13

118

Erlend Stokke Meen

 

00:07:52

119

Gael Gonzalez-Varela

 

00:11:28

122

Alise Haugen Seiersten

 

00:10:45

125

Magnus Kvarme

 

00:09:03

126

Dagny Saltveit

 

00:11:00

127

Sofie Berner

 

00:11:43

130

Johanne Johnsen

 

00:09:40

133

Thea Huynh

 

00:14:06

135

Anja Rosenfeld

 

00:08:39

136

Jonathan Slang Raddum

 

00:10:24

138

Magnus Nesbø Bjørnødegård

 

00:10:04

139

Emil Storvold

 

00:14:34

140

Iver Storvold

 

00:13:40

142

Grete Nystad

 

00:11:38

143

Jens Storaunet

 

00:08:53

144

Jørgen Bjerva

 

00:11:50

145

Mari Randem

 

00:09:49

146

Mii Shimada

 

00:17:14

147

Emilie Fonkalsrud Otterstad

 

00:10:07

148

Emma Gajda-Jakobsen

 

00:10:01

149

Martin Klaren Nielsen

 

00:10:25

157

William Nango

 

00:11:20

158

Viktoria Nango

 

00:15:29

159

Leah Rosenfeld

 

00:10:48

160

Ole Blytt Jerven

 

00:09:08

 

11-12 år 2007-2008

 

 

 

Plassering

Nummer

Navn

 

tid

1

202

Kristoffer Nessa Brean

 

00:09:05

2

201

Vegard Gaustad

 

00:11:03

3

203

Noah Leander Ågedal

 

00:11:07

4

210

Gunnar Bjerva

 

00:11:15

5

211

Jakob Klaren Nielsen

 

00:11:17

6

208

Sigurd Storauret

 

00:13:51

7

205

Oscar Dyrdal Gulbjørnrud

 

00:14:06

8

209

William Timiraz

 

00:14:52

9

212

Synne Shei Danevad

 

00:14:58

 

13-> år 2006 -->

 

 

 

Plassering

Nummer

Navn

 

tid

1

252

Hanna Nygård

 

00:19:05

1

249

Nils Tveite

 

00:21:12

 

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket