Telenor Karusellen 2019

Som vanlig har vi har planlagt å arrangere fem karusellrenn denne vinteren, tre onsdager (kl 18:00-19:00) og to lørdager (12:00-13:00).

Datoene blir:

Lørdag 12. januar, 12:00
Onsdag 16. januar, 18:00
Onsdag 23. januar, 18:00
Lørdag 9. februar, 12:00
Onsdag 13. februar, 18:00

Påmeldingsavgiften er 200 kroner. Da får man gå alle fem renn, samt motta flott premier!

Husk at vinteren i Ås ofte er snøfattig. Dersom løypa smelter bort tar vi forbehold om at vi må kansellere renn.

Følg mer på denne siden eller på vår Facebook  side for å holde deg oppdatert.

 

Artboard%201.png

 

gustavvaaje-kolstad62 2019-01-13 20:52:24

Resultater karusellrenn #1 lørdag 12/1 2019

 

Jenter og gutter 2-6 år

Resultat

Filip Falch

Gjennomført

Liv Ustvedt Findereng

Gjennomført

Frida Grøstad Kvestad

Gjennomført

Ole Kvarme Garder

Gjennomført

Ella Ovidie Ågedal

Gjennomført

William Borgerud

Gjennomført

Aksel Stokke Meen

Gjennomført

Signe Aarseth Skeie

Gjennomført

Snorre Aleksander Svendby Grønvold

Gjennomført

Eline Haugen Seiersten

Gjennomført

Petter Hovda

Gjennomført

Erle Kvarme

Gjennomført

Marie Stave Larsen

Gjennomført

Linus Berner

Gjennomført

Maja Horsth

Gjennomført

Anna Horsth

Gjennomført

Kristian Solheim

Gjennomført

Hannie Slang Raddum

Gjennomført

Gustav Nesbø Bjørnødegård

Gjennomført

Vilde Storvold

Gjennomført

Julie Maurtvedt

Gjennomført

 

Jenter og gutter  7-10 år

Resultat

Solveig Falch

00:10:02

Trygve Moe Mælum

00:12:05

Tyra Lilleholt Kraugerud

00:08:53

Johannes Gaustad

00:10:49

Aksel Kongsten Husum

00:09:06

Melawit Mebrahtu

00:12:58

Saron Mebrahtu

00:23:50

Sunniva Lieikland

00:11:09

Anne Blyth Gjerven

00:11:04

Mathilde Aschehoug

00:08:05

Hennie Aschehoug

00:09:12

Henrik Nessa Brean

00:10:41

Jørgen Nessa Brean

00:10:54

Lukas Emil Ågedal

00:07:09

Ingrid Saltveit

00:07:41

Vendela Borgerud

00:19:08

Sigurd Solberg Sandnes

00:26:35

Dyre Stokke Meen

00:06:12

Erlend Stokke Meen

00:06:56

Gael Gonzalez-Varela

00:09:05

Erika Sofie Arvidson Hansen

00:11:09

Odin Schei Danebad

00:08:24

Alise Haugen Seiersten

00:07:28

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

00:10:46

Kristoffer Hovda

00:05:40

Magnus Kvarme

00:07:48

Dagny Saltveit

00:09:12

Sofie Berner

00:11:25

Ludvig Berge-Tukh

00:09:46

Julian Berge-Tukh

00:09:05

Johanne Johnsen

00:12:16

Marte Johnsen

00:06:35

Karen Johnsen

00:07:23

Thea Huynh

00:12:39

Anmund Johan Martinsen

00:11:15

Anja Rosenfeld

00:08:58

Jonathan Slang Raddum

00:06:56

Viktoria Hegreberg Westreng

00:12:16

Magnus Nesbø Bjørnødegård

00:09:18

Emil Storvold

00:11:02

Iver Storvold

00:12:33

Eskil Hauglin

00:11:45

 

Gutter 11 år

Resultat

Plassering

Kristoffer Nessa Brean

00:07:45

1

Ole Hovda

00:07:58

2

Noah Leander Ågedal

00:08:52

3

Vegard Gaustad

00:09:03

4

Aslak Aarseth Skeie

00:10:37

5

Oscar Dyrdal Gulbjørnrud

00:17:02

6

 

 

 

Jenter 11 år

Resultat 

Plassering 

Agnes Hauglin

00:12:57

1

 

Gutter 15 år

Resultat

Plassering

Mikkel Vaaje Kolstad

00:08:57

1

 

 

 

Gutter 17 år

Resultat

Plassering

Nils Tveite

00:17:21

1